Opłata za parkowanie w cenie 50 zł za okres trzech miesięcy – nowość na parkingu przy ul. Tadeusza Rychlińskiego.

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje o możliwości skorzystania z nowej zryczałtowanej opłaty postojowej na parkingu przy ul. Tadeusza Rychlińskiego w cenie 50 zł za okres trzech miesięcy.

Po dokonaniu opłaty każdy kierowca będzie mógł skorzystać z nowoczesnego parkingu usytuowanego w pobliżu ścisłego centrum miasta. Obiekt jest ogrodzony, oświetlony oraz wyposażony w elektroniczny system szlabanowy. Kierowca otrzymuje kartę chipową dzięki której w łatwy sposób (przyłożenie do czytnika) może wjechać lub opuścić teren parkingu.

W celu skorzystania z tej możliwości należy złożyć w Dziale Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD, ul. Mostowa 1 w Bielsku-Białej stosowny wniosek i dokonać wymaganej opłaty przelewem bankowym na rachunek bankowy MZD (numer konta: 45 1240 2975 1111 0010 6437 9639 BANK PEKAO S.A.) lub gotówką w kasie wskazanego Działu (Kasa czynna: 7.30 -15.00 Przerwa: 10.00 – 12.00). Wniosek można pobrać ze strony internetowej www.parkowaniebielsko.pl lub w Dziale Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD, ul. Mostowa 1 w Bielsku-Białej.

powrót