Bielska aplikacja na targach TRANSEXPO

Podczas tegorocznej edycji targów TRANSEXPO (Kielce, 22-25.10.2018 r.) firma PIXEL zaprezentowała najnowsze wdrożenie moduł OnTime dla komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej (zrealizowane w ramach projektu ITS w naszym Mieście).
Moduł OnTime w ramach aplikacji itsBB stanowi element Centralnego Systemu Informacji Pasażerskiej (CeSIP), który przeznaczony jest do nadzorowania floty pojazdów oraz do kompleksowego zarządzania informacją pasażerską w czasie rzeczywistym.
Dzięki OnTime pasażer poza możliwością sprawdzenia teoretycznego rozkładu jazdy może także uzyskać informacje o odjazdach w czasie rzeczywistym (na podstawie bieżącego połączenia GPS autobusów) na wszystkich przystankach komunikacyjnych w sieci MZK Bielsko-Biała.
W OnTime uruchomiony został moduł „komunikaty” – gdzie pasażerowie znajdą informacje o zmianach przebiegu sieci komunikacyjnej i w rozkładach jazdy.
OnTime dostępny jest pod adresem rozklady.bielsko.pl oraz do pobrania (jako aplikacja itsBB) na urządzenia mobilne ze sklepów Google Play oraz App Store.

powrót