FIFA U-20 Komunikacja kolejowa

Dojazd do Bielska-Białej zapewniają pociągi Kolei Śląskich (linia S5)

od strony Katowic, Tychów, Pszczyny, Czechowic-Dziedzic:

  • w dni meczowe, podczas których rozgrywki będą zaczynać się na Stadionie Miejskim o godz. 15:30 istnieje możliwość bezpośredniego dojazdu pod Stadion linią S5 (p.o. Bielsko-Biała Lipnik). Po zakończonym spotkaniu pociąg w kierunku Tychów/Katowic odjedzie o godz. 17:44.
  • w dni meczowe, podczas których rozgrywki będą zaczynać się na Stadionie Miejskim o godz. 18:00 istnieje możliwość bezpośredniego dojazdu pod Stadion linią S5 (p.o. Bielsko-Biała Lipnik), natomiast dwa połączenia pospieszne kończą linii S5 kończą bieg na stacji Bielsko-Biała Główna. Dojazd na Stadion Miejski będzie możliwy z pobliskiego przystanku autobusowego „Warszawska Dworzec” liniami 11 i 22. Po zakończonym spotkaniu pociąg w kierunku Tychów/Katowic odjedzie o godz. 21:18.
  • w pozostałe dni, podczas których rozgrywki będą zaczynać się na Stadionie Miejskim o godz. 20:30 będzie istniała możliwość bezpośredniego dojazdu pod stadion linią S5 (p.o. Bielsko-Biała Lipnik). Po zakończonym meczu powrót w kierunku Katowic zapewni pociąg PKP TLK ze stacji Bielsko-Biała Główna o godz. 00:26. Dojazd spod Stadionu Miejskiego z przystanku Żywiecka Stadion Miejski do dworca kolejowego Bielsko-Biała Główna zapewnią linie nr 11, 15 i 22 (przystanek „3 Maja Dworzec”).

Pociągi dalekobieżne (PKP IC Premium, IC oraz TLK) dojeżdżają tylko do stacji Bielsko-Biała Główna. Dojazd na Stadion Miejski będzie możliwy z pobliskiego przystanku autobusowego „Warszawska Dworzec” liniami 11 i 22.

od strony Żywca i Zwardonia:

  • w dni meczowe, podczas których rozgrywki będą zaczynać się na Stadionie Miejskim o godz. 18:00 istnieje możliwość bezpośredniego dojazdu pod Stadion linią S5 (p.o. Bielsko-Biała Lipnik). Po zakończonym spotkaniu pociąg w kierunku Żywca/Zwardonia odjedzie o godz. 20:44.
  • w pozostałe dni, podczas których rozgrywki będą zaczynać się na Stadionie Miejskim o godz. 20:30 będzie istniała możliwość bezpośredniego dojazdu pod stadion linią S5 (p.o. Bielsko-Biała Lipnik). Po zakończonym spotkaniu pociąg w kierunku Żywca/Zwardonia odjedzie o godz. 23:04 oraz 00:28.powrót