Od teraz wszystkie informacje o działalności Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej, w tym o parkingach wewnętrznych i Strefie Płatnego Parkowania na jednym portalu internetowym

Poszukiwanie sprawdzonego źródła wiedzy zawsze jest obarczone ryzykiem stąd, gdy tylko to możliwe, należy upraszczać dotarcie do niego. Z takim przekonaniem Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej postanowił przetransferować i uporządkować wszystkie informacje dotyczące miejskiej strefy parkowania i miejskich parkingów wewnętrznych. Dotąd publikowano je na osobnej stronie internetowej www.parkowaniebielsko.pl. Ponieważ Dział Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania jest częścią Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej, postanowiono całość informacji przenieść do popularnego i kojarzącego się jednoznacznie portalu mzd.bielsko.pl. Dzięki temu skraca się czas dotarcia do poszukiwanej wiedzy, ta znajduje się w jednym miejscu, a administratorowi łatwiej jest także koordynować wszelkie zmiany w „parkingowym życiu miasta”.

Od teraz chcąc dowiedzieć się więcej o parkingach i strefie parkowania w Bielsku-Białej wystarczy odwiedzić główną witrynę mzd.bielsko.pl i wybrać kafelek Dział Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania. Po kliknięciu w duży niebieski prostokąt z symbolem „P” otworzy się podstrona z kolejnymi sześcioma przyciskami kierującymi do Strefy Płatnego Parkowania, Parkingów Wewnętrznych, działu Reklamacji, informacji o miejscach parkingowych dla osób niepełnosprawnych, aktualności oraz działu z dokumentami do pobrania. Wszystko to jest również dostępne z górnego menu – zakładka SPP. Zgodnie ze złotą zasadą, iż ma być łatwo, szybko i jednoznacznie.

Przez jakiś czas, tak aby korzystający zdążyli przywyknąć do zmiany, działać będzie dotychczasowa domena parkowaniebielsko.pl. Ta jednak będzie automatycznie przekierowywać do właściwej zakładki na Portalu MZD. Docelowo jednak zostanie wygaszona i zastąpiona działającą już subdomeną parkowanie.mzd.bielsko.pl jednoznacznie kojarzącą się z Miejskim Zarządem Dróg w Bielsku-Białej.

powrót