Remont elewacji budynku przy ulicy 3 Maja 9 w Bielsku-Białej oraz remont ogrodzenia przy ul. Mickiewicza 24 w Bielsku-Białej

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, iż w związku z remontem elewacji budynku przy ulicy 3 Maja 9 w Bielsku-Białej,  wprowadza się tymczasową organizację ruchu w obrębie prowadzonych robót. Na czas ustawienia i demontażu rusztowań wzdłuż ściany budynku wyłączony zostanie z ruchu pieszego chodnik, dlatego piesi będą skierowani na chodnik po drugiej stronie ulicy i przeprowadzeni po istniejących przejściach. Natomiast w czasie remontu elewacji budynku utrzymany zostanie ruch pieszy na istniejącym chodniku pod rusztowaniem.

3 Maja rys 1

3 Maja rys 2


Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, iż w związku z remontem ogrodzenia działki nr 30/2 przy ul. Mickiewicza 24 w ramach rewitalizacji willi Teodora Sixta w Bielsku-Białej, od dnia 10.10.2018 r. wprowadza się tymczasową organizację ruchu w obrębie prowadzonych robót. Prace związane z remontem ogrodzenia wzdłuż ulic: 3 Maja, Jarosława Dąbrowskiego, Adama Mickiewicza prowadzone będą przy zajęciu części chodnika szerokości ok. 1 m. Ruch pieszy będzie utrzymany na istniejących chodnikach. Utrudnienia potrwają do dnia 31.10.2018 r.

Mickiewicza rys 1

 

 

powrót