Rozbudowa ul. Szerokiej i ul. Czołgistów w Bielsku-Białej

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku Białej informuje, że w związku z „Rozbudową drogi powiatowej (nr 7468 s) ul. Szerokiej w Bielsku-Białej” i „Rozbudową drogi gminnej (nr 160 166 s) ul. Czołgistów w Bielsku-Białej” z uwagi na prowadzone roboty, wystąpią zmiany w dotychczasowej organizacji ruchu:
W dniach  od 25.09 godz. 7:00 do dnia 29.09 godz. 17:00 będzie wyłączony dla ruchu pojazdów odcinek ul. Szerokiej od ul. Jemiołowej do ul.Ustronie.
Na odcinku ulicy Szerokiej od Bystrzańskiej do ulicy Jemiołowej zachowany zostanie dotychczasowy ruch jednokierunkowy (w kierunku ulicy pocztowej).
Na ulicy ustronie będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy (kierunek od Czołgistow do Willowej), a także całkowity zakaz zatrzymywania się i postoju.
W dniu 29.09.2018 r. od godz. 17.00 zostanie ponownie wprowadzony ruchy jednokierunkowy na ulicy Szerokiej na odcinku od Bystrzańskiej do Ustronie. w przeciwnym kierunku poprowadzony będzie objazd ulicami Ustronie i Willową. W związku z ruchem autobusów, na czas objazdu na ulicy Ustronie będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy, a także całkowity zakaz zatrzymywania się i postoju.


Miejski Zarząd Dróg w Bielsku Białej informuje, że w związku z „Rozbudową drogi powiatowej (nr 7468 S) ul. Szerokiej w Bielsku-Białej” i „Rozbudową drogi gminnej (nr 160 166 S) ul. Czołgistów w Bielsku-Białej” z uwagi na prowadzone roboty, wystąpią zmiany w dotychczasowej organizacji ruchu:

W dniu 12.06.2018 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na ulicy Szerokiej na odcinku od Bystrzańskiej do Promiennej. W przeciwnym kierunku poprowadzono objazd ulicami Ustronie i Willową. W związku z ruchem autobusów, na czas objazdu na ulicy Ustronie będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy, a także całkowity zakaz zatrzymywania się i postoju.
 
Na ulicy odcinku ulicy Czołgistów od Pocztowej do Pszczelej nadal obowiązuje jeden kierunek jazdy (w stronę ulicy Szerokiej), w przeciwnym kierunku objazd prowadzony jest ulicami Pszczela, Srebrna, Pocztowa.
W rejonie ulicy Pocztowej, Czołgistów i Pszczelej możliwe wprowadzenie  ręcznego sterowanie ruchem przez uprawnionych pracowników.
Prosimy o zachowanie ostrożności i zastosowanie się do poleceń służby drogowej.
powrót