Rozbudowa ul. Cieszyńskiej wśród 75 finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku

Z początkiem kwietnia br. ogłoszono 25. jubileuszową edycję Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku. Zgłoszono do niego aż 400 inwestycji z całego kraju. W efekcie przeprowadzonego głosowania wyłoniono wąską czołówkę 75 inwestycji. Wśród tej grupy znalazła się rozbudowa ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Teraz decyzję o przyznaniu nagrody podejmie niezależne Jury wizytujące każdy obiekt startujący w Finale Konkursu, a internauci mogą wziąć udział w towarzyszącym konkursowi plebiscycie.

Plebiscyt startuje 1 września br., a głosy będzie można oddawać od godziny 12:00. Organizatorzy zastrzegają, że z jednego adresu e-mail można oddać dziennie tylko jeden głos na obiekt w województwie. Po podaniu adresu e-mail oraz imienia i nazwiska otrzymamy zwrotną informację z linkiem do potwierdzenia głosu. Głosy aktualizować się będą co godzinę, a plebiscyt potrwa do 28 września br. do godz. 15:00.

Zapraszamy do oddania głosu na Rozbudowę ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej.

Poniższy link kieruje bezpośrednio do głosowania na Rozbudowę ul. Cieszyńskiej Bielsku-Białej: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/2837/object/2994/rozbudowa-ul-cieszynskiej-w-bielsku-bialej

Link do szczegółowego opisu głosowania i regulaminu:
https://www.modernizacjaroku.org.pl/index.php/pl/news/1-wrzesnia-startuje-plebiscyt-internetowy-finalowych-inwestycji

powrót