Utrudnienia w ruchu związane z budową pawilonu handlowo-usługowego przy ulicy Partyzantów – najbliższa zmiana od 30.09.2019 r.

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że 30 września 2019 r. w związku z pracami związanymi z przebudową sieci elektrycznych średniego napięcia oraz przebudową sieci teletechnicznych w ramach wykonania zjazdu publicznego z ul. Partyzantów, zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu, polegająca na:
– zawężeniu do jednego pasa ruchu jezdni w kierunku Centrum na długości około 140 m,
– oznakowaniu terenu budowy: wygrodzenie tablicami prowadzącymi, tablicami kierującymi oraz zaporami na końcu zwężonego odcinka jezdni ulicy.


Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że 8.08.2019 r. w związku z pracami związanymi z przebudową sieci elektrycznych średniego napięcia oraz przebudową sieci teletechnicznych w ramach wykonania zjazdu publicznego z ul. Partyzantów, zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu, polegająca na:
– zawężeniu do 6 m jezdni ulicy w kierunku Szczyrku na długości około 40 m (co pozwala na utrzymanie dwóch pasów ruchu o zawężonej do 3 m szerokości),
– oznakowaniu terenu budowy: wygrodzenie tablicami prowadzącymi, tablicami kierującymi oraz zaporami na końcu zwężonego odcinka jezdni ulicy,
– zawężeniu chodnika na odcinku robót drogowych związanych z przebudową kabli elektroenergetycznych do minimalnej szerokości.

powrót